September 27

Pirmakursių krikštynos!

Panevėžio kolegijos studentų atstovybė organizuoja  FUX’ų krikštynas 2013!

 

 

 

Esame tikri, kad jau spėjote priprasti prie studijų, susicementavote su grupiokais, kursiokais, bet Mes manome, kad laikas tapti tikrais FUX’ais!!!

Taigi, spalio 10 d. (ketvirtadienį) Tavęs laukia išskirtinė diena!

Pažadame ne tik, smagią ir prasmingai praleistą dieną, bet užtikriname gerą vakarą klube “Aragvi”.

Vakaro dress kodas: Retro!

Ruoškis jau dabar!

Detalesnė informacija: čia 

Category: Naujienos, Renginiai | Comments Off on Pirmakursių krikštynos!
September 10

KODAS: Gamta

Kodas: GAMTA – tai visiškai naujas renginys, kuris rengiamas Panevėžio miesto pašonėje – Žaliojoje girioje esančioje stovykloje „Vaikystės šilelis“. Šis renginys yra skirtas tiek jaunam, tiek senam, tiek mažam, tiek dideliam. Ypatingai laukiame šeimų. Renginyje bus tiek veiklų, jog bus tiesiog neįmanoma pasakyti, kad nebuvo ką veikti! Rami, Lėvens upės vingyje įsikūrusi stovyklavietė tą savaitgalį nebus tokia rami – dalyviai savo jėgas galės išmėginti orientavimosi varžybose tiek dieną, tiek naktį, tiek bėgte, tiek dviračiais, bus galimybė sudalyvauti smagiojo futbolo, miško tinklinio bei krepšinio varžybose, pasirungti su kitais linksmosiose estafetėse, taip pat bus galimybė išmėginti laipiojimo trasą medžiuose ar užlipti dėžių bokštu, o vakare visi šnekučiuosimės prie bendro laužo ar šoksime diskotekoje! O kur dar romantiški pasivaikščiojimai po žvaigždėtu dangumi? Kiekvienas galės pasirinkti veiklas, kurios yra arčiausiai širdies ir teikia didžiausią malonumą. Užduotys rengiamos taip, kad dalyviai patirtų daug nuotykių, išgyventų tikras emocijas ir kitais metais norėtų vėl sugrįžti. Kodas: GAMTA – aktyvus savaitgalis gamtoje, kurio dar ilgai nepamiršite!

Jau galima registruotis. Pirmųjų dalyvių laukia dovanos!
REGISTRACIJA: ČIA

Category: Naujienos, Renginiai | Comments Off on KODAS: Gamta
April 25

Mokslinė konferencija “Mokslo šaknys 2013”

Mokslo šaknys 2013

Jau šiandien įvyks SMD mokslinė konferencija

“Mokslo šaknys 2013”

Programa:

Mokslo Šaknys programa

Panevėžio kolegijos studentų mokslinė draugija kviečia aukštųjų mokyklų studentus 2013 m. balandžio 25 d. dalyvauti, jau tradicija tampančiame renginyje, respublikinėje praktinėje – mokslinėje konferencijoje „Mokslo šaknys 2013“ ir aptarti studijų ir būsimos karjeros galimybių problemas.

Pranešimų tematika, kaip ir praeitais metais lieka plati. Ji gali būti iš socialinių, inžinerijos, biomedicinos mokslų ir meno studijų srities arba nagrinėti aukštojo mokslo reformos, studentiško gyvenimo, studijų organizavimo problemas. Pranešimų autoriams ir darbų vadovams bus išduodami pažymėjimai.

Konferencijos metu, keturiose sekcijose, studentai pristatys savo mokslinius straipsnius. Kiekvieno straipsnio pristatymui bus skiriamos 10 minučių. Studentų parengti straipsniai bus išleisti atskiru leidiniu. Straipsniai nebus recenzuojami ir redaguojami.

Category: Renginiai | Comments Off on Mokslinė konferencija “Mokslo šaknys 2013”