April 4

LSP

Informacija dėl Lietuvos studento pažymėjimo

LSPLietuvos studentų atstovybių sąjunga informuoja, jog visi, užsiregistravę lsp.lsas.lt sistemoje LSP gamybai ar pratęsimui turi persiregistruoti kitoje LSP sistemoje, kurios adresas www.lsp.lt. Šioje sistemoje turėsite iš naujo pateikti savo duomenis, įkelti savo nuotrauką ir laukti operatyvaus Jūsų studento statuso patvirtinimo.

www.lsp.lt sistemos pagalba rasite visą reikalingą informaciją apie LSP gamybos ar pratęsimo eigą. Taip pat informuojame, jog studentai susimokę už LSP gamybą arba pratęsimą pakartotinai nebus apmokestinami. Šie studentai bus informuoti papildomai dėl jų LSP gamybos ar pratęsimo atlikimo bei būtinumo registruotis www.lsp.lt

Kaip užsisakyti Lietuvos studento pažymėjimą (LSP)?

Tau prireiks:

 • Kompiuterio ir spausdintuvo
 • Interneto prieigos
 • El. pašto adreso
 1. Keliauk į lsp.lt
 2. Registruokis: atidžiai įvesk prašomą informaciją (įvedus klaidingą informaciją LSP pagamintas nebus) ir sek nurodymus. Jei pamatysi užrašą „Jūsų duomenys išsaugoti LSP duomenų bazėje, tačiau juos dar turi patvirtinti aukštosios mokyklos LSP koordinatorius“, tai reiškia, kad aukštosios mokyklos LSP koordinatorius dar neatnaujino Tavo duomenų. Palauk keletą dienų ir prisijunk dar kartą.
 3. Kai sistema tave patvirtins  – įkelk savo nuotrauką.
 4. Pasirink “Naujo LSP užsakymas”.
 5. Pasirink naujojo LSP atsiėmimo vietos padalinį ir laiką kada nori atsiimti LSP bei apmokėjimo būdą (internetine bankininkyste ar banke).
 6. Gavęs el. laišką, jog Tavo LSP pagamintas, atsispausdink LSP išdavimo sutartį (jei neapmokėjai, atsispausdink mokėjimo kvitą arba apmokėk internetu).
 7. Vykdamas atsiimti LSP, atsispausdink mokėjimo kvitą arba pasirink mokėjimą internetu. Su savimi turėk LSP išdavimo sutartį, kurią pasirašysi partnerio darbuotojo akivaizdoje.
 8. Atvykęs atsiimti LSP, apmokėk, jei to dar nepadarei, ir, patikrinęs savo LSP duomenis, jį atsiimk. Jei rasi netikslumų – pranešk darbuotojui ir nepriimk LSP.

Detalesnė informacija čia: