September 24

Fux’ų stovykla

2013 m. Rugsėjo 6-7 dienomis, Panevėžio kolegijos pirmakursiai žengė pirmąjį žingsnį, ,,fuxiško“ gyvenimo link. Atvykę pirmakursiai dalyvavo įvairiose rungtyse, varžėsi tarpusavyje studentiškose užduotyse, turėjo galimybę pademonstruoti savo išradingumą ir sumanumą. Pirmakursiai stovykloje buvo supažindinti su Panevėžio kolegija, studentų atstovybe, studijomis.

Mini paskaitėles pravedė Karjeros centro svečiai: B. Bylinskis ir L. Unterhauser. Direktoriaus pavaduotoja R. Glinskienė kartu su Panevėžio miesto savivaldybės politinė bei visuomenės veikėja.

Studentų laisvalaikio koordinatorė, Gita Lukoševičienė, pasiūlė studentams atsipalaiduoti po paskaitų ir prisijungti prie naujų būrelių, organizuojamų kolegijoje, taip pat savo patirtimi dalijosi ir buvęs PankoSA prezidentas Donatas Šniutė.

Penktadienio vakarą vainikavo laužas, prie kurio pirmakursiai ir studentų atstovybės nariai turėjo galimybę artimiau susipažinti. Šeštadienio rytą geriausieji, šauniausieji, išradingiausieji buvo apdovanoti. Tačiau kaip ir visuomet, nugalėjo tyra ir nuoširdi draugystė.Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 2013/09/24 by pankosa in category "Naujienos