September 18

2015 metų fux’u stovyklos prisiminimai

 

Rugpjūčio 29 – 30 dienomis vyko kasmet pirmakursiams studentams organizuojama Fux`ų stovykla. Šiemet kaip ir pernai ji vyko poilsio stovykloje „Šilelis“. Jos tikslas buvo studentus supažindinti su kolegijos studentų atstovybe, studentų laisvalaikiu, susirasti naujų draugų bei smagiai praleisti laiką.

Į stovyklą šiemet užsiregistravo tikrai daug studentų, nors labai daug reklamos jai ir nebuvo skirta. Deja, ne visus buvo galima priimti. Džiugu tai, jog studentai buvo aktyvūs ir nepabijojo atvykti į stovyklą dar net neprasidėjus studijų metams. Toks juk ir yra stovyklos tikslas, supažindinti studentus su kolegija dar prieš studijas, jog vėliau nebūtų taip nejauku ir nedrąsu žengti jos koridoriais.

Rugpjūčio 29 d. 10 val. ryto prasidėjo kelionė iš Panevėžio į stovyklą, į kurią studentai leidosi visi kartu. Ten pirmakursius pasitiko kiti stovyklos organizatoriai, kur jų jau laukė krikštas. Gal su baime ir kiek nerimo, bet visi jį išgyveno ir, tikimės, pasiliko daug gerų įspūdžių. Vėliau prasidėjo įsikūrimas stovykloje bei oficialus stovyklos atidarymas – PankoSa vėliavos kėlimas, po kurio vyko susipažinimas.

Po pietų stovykloje fuksus aplankė svečiai iš kolegijos: direktoriaus pavaduotojas studijoms R. Kliminskas, G. Lukoševičienė bei kolegijos direktorius E. Žukauskas. Į stovyklą jie atvyko su dovanomis ir gražiais linkėjimais, po kurių – draugiškas tinklinio mačas.

Taip pat stovykloje apsilankė svečiai iš „ReneSalsa“. Jie išjudino visus stovyklos dalyvius, išmokė kelių salsos ir bachatos žingsnelių bei pakvietė prisijungti prie jų šokių pamokų, kurios Panevėžyje prasidės jau nuo rugsėjo mėnesio. Daugumai tokie šokiai buvo nauja patirtis, tačiau juk smagu išbandyti tai, ko dar nesi patyręs.

Vėliau vyko įvairūs žaidimai: orientacinės, krepšinis, tinklinis, badmintonas bei kiti. Atėjus vakarui prasidėjo karaokė bei diskoteka, vyko flashmobas . Studentai linksminosi kelias valandas, tačiau atėjo naktis ir buvo laikas pailsėti.

Kitą dieną studentai buvo pažadinti anksti ryte mankštai, po kurios buvo pusryčiai ir „Valandėlė su PankoSa“. Jos metu studentai turėjo puikią galimybę paklausti Panevėžio kolegijos studentų atstovybės narių apie kolegiją, studijas, gyvenimą bendrabutyje bei užduoti kitus, juos dominančius klausimus, kurių tikrai buvo.

Po jaukaus pasikalbėjimo su PankoSa nariais į stovyklą atvyko Balys Tuskėnas, svečias iš Harley – Davidson klubo. Jis papasakojo studentams apie svajonės siekimą bei kelionę motociklais aplink Ameriką. Buvo įdomu pasiklausyti kelionės įspūdžių, pamatyti jos nuotraukų. Tai buvo tikrai įkvepiantis pasakojimas, po kurio stovykla, deja, baigėsi.

Kiek pavargę, tačiau su linksmais prisiminimais, žiniomis bei naujais draugais visi grįžo į Panevėžį, kur jų laukė poilsis prieš studijas

Dovilė PelegrimaitėCopyright © 2014. All rights reserved.

Posted 2015/09/18 by pankosa in category "Naujienos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *